Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 12:27:44

Жителя Прилук судитимуть за заклики до насильницької зміни влади в Україні

12.04.2021   08:30Агенцiя

Чернігівською обласною прокуратурою передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно мешканця Прилук, який у соціальній мережі розповсюджував матеріали із закликами насильницької зміни та повалення конституційного ладу (ч. 2 ст. 109 КК України).

Досудовим слідством встановлено, що 36-річний мешканець м. Прилуки в березні поточного року на своїй особистій сторінці в мережі “Фейсбук” розміщував текстові публікації, в яких, за висновком судово-лінгвістичної експертизи, містилися розгорнуті заклики-звернення до жителів України повстати та насильницьким шляхом повалити діючу українську владу, фізично її знищивши.

Санкція ч. 2 ст. 109 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини