Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів
Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.
Так, незважаючи на відсутність неплатника в країні, державні виконавці через 50-тисячну заборгованість застосували до нього примусові заходи та змусили чоловіка розрахуватися з дитиною.
Боржник, перебував за межами країни, коли працівники Менського районного відділу державної виконавчої служби обмежили його у низці свобод, а саме: у праві виїзду за кордон, полювання, користування зброєю та керування транспортними засобами.
Крім того, фахівці юстиції арештували банківські рахунки та майно неплатника, а також додали його до Єдиного реєстру боржників(https://erb.minjust.gov.ua/). До речі, у цю електронну систему потрапляють відомості пробатьків, сумарний аліментний борг яких перевищує суму відповідних платежів за 4 місяці.
«Завдяки законодавчим санкціям чоловік переглянув своє відношення до виконання батьківського обов’язку. Заборони правників все ж таки змусили неплатника повернути родині 50 тисяч гривень. Дана ситуація доводить, що від законодавчих важелів впливу не вдасться сховатися в іншому місті чи навіть країні.
Єдиний вірний вихід – не ігнорувати фінансові потреби дитини, а регулярно сплачувати присуджені кошти», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression