Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 14:55:06

Ніжин: на честь Героя відкрили меморіальну дошку

10.04.2021   10:25Агенцiя

Меморіальна дошка встановлена з метою вшанування пам’яті загиблого захисника України Яковенка Дениса Олександровича в день його народження.

У заході взяли участь міський голова Олександр Кодола, депутати міської ради, військовослужбовці, учасники бойових дій, мама, дружина, син та близькі друзі, родичі, побратими.

«Ми відкриваємо меморіальну дошку в знак нашої пам’яті та поваги до Героя. Денис, дійсно, у свої молоді роки проявив себе справжнім Героєм, починаючи з Революції гідності. Один із перших пішов на фронт. Своїм прикладом він показав, що ми українці і готові на все заради миру», - у своїй промові наголосив міський голова Олександр Кодола.

Меморіальна дошка в пам'ять загиблого захисника України Яковенка Дениса Олександровича встановлена на будинку де він проживав (вул. Космонавтів, 55) з вкарбованими словами «В цьому будинку жив Яковенко Денис Олександрович, 1989 р.н., який героїчно загинув 04 вересня 2014 року, виконуючи військовий обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Нагороджений орденом за мужність ІІІ ст. (посмертно)».

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини