Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 14:18:17

КП "ЧТУ" вже одержало два з чотирьох придбаних цього року містом тролейбусів і перевіряє третій

07.04.2021   09:53Агенцiя

Комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління» приймає нові тролейбуси, придбані містом за бюджетні кошти цього року. Як повідомив на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді керівник КП «ЧТУ» Руслан Ємець, два з них вже прийняті, третій проходить обкатку та перевірку сьогодні. І, якщо все добре, то й четвертий переїде в тролейбусний парк цього тижня.

Відкриті торги для закупівлі цих тролейбусів відбулися на електронному майданчику в системі «Prozorro» 17 березня. КП «ЧТУ» підписало договір з компанією-переможцем торгів на постачання нових тролейбусів “Еталон-Т121 Барвінок” у кількості чотири одиниці за 19 млн 780 тис. грн. (4 млн 945 тис. гривень кожен).

Починаючи з 2016 місто Чернігів оновлює свій парк громадського електротранспорту щороку. Перед цими чотирма тролейбусами за 5 попередніх років придбано ще 32 «Барвінки». Всі вони низькопідлогові і пристосовані для перевезення маломобільних груп населення та людей з інвалідністю.

Попри очікуваний фінансово важкий рік, місто в рамках програми розвитку електротранспорту у 2021 році також ремонтуватиме контактну мережу.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини