Виявлено 101 новий випадок COVID-19
За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 5 квітня в області зафіксовано 101 новий випадок COVID-19.
У Коропському районі та Ніжині виявлено по 25 нових випадків, у Чернігові - 21, у Менському районі - 18, у Талалаївському - 12. З них 23 хворих госпіталізовані.
На жаль, за минулу добу зафіксовано ще 13 летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусом померли троє жителів Ніжинського району - двоє чоловіків (59 і 74 років) та 63-річна жінка, 69-річна й 79-річний жителі Чернігова, 74-річний мешканець Прилук, 63-річна жителька Ніжина, 37-річний житель Городнянського району, 81-річний житель Носівського району. Також померло четверо жінок – 68-річна з Чернігівського, 70-річна – з Коропського, 70–річна – з Менського, 87-річна – з Бахмацького районів. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу ще 60 пацієнтів одужали від COVID-19. У Ніжині одужали 14 осіб, у Чернігові - 13, у Чернігівському та Варвинському - 4, у Куликівському - 3, у Бахмацькому, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Носівському районах та Прилуках - по 2, у Бобровицькому, Коропському, Менському, Ріпкинському, Срібнянському та Сновському - по 1 особі. З них 49 хворих перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 44 655 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 34 437 пацієнтів одужало;
– 8 183 — лікується амбулаторно;
– 1 079 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 875 летальних випадків;
– 81 особа померла із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 2100 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.