Відбулось засідання круглого столу з питання реформування медичної галузі Чернігівського району
2 квітня відбулось засідання круглого столу з питання реформування медичної галузі району, ініційованого головою Чернігівської районної ради Миколою Силенко за участі в.о.голови голови Чернігівської районної державної адміністрації Лариси Юрченко.
У роботі засідання брали участь керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Станіслав Робота, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш, начальник Управління регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Ольга Гришко, керівники медичних комунальних некомерційних підприємств Чернігівської районної ради Дмитро Руденко та Віктор Куниця, керівники сільських та селищних територіальних громад, працівники районної ради та районної державної адміністрації.
Під час зустрічі обговорювалось питання передачі комунального некомерційного підприємства «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області у комунальну власність Новобілоуської територіальної громади.
Керівники територіальних громад, а саме Гончарівської, Михайло-Коцюбинської, Киїнської, Олишівкської, Седнівської та Киселівської, висловивши кожний персонально свою позицію, рекомендували районній раді підготувати проект рішення районної ради щодо передачі у комунальну власність Новобілоуської територіальної громади комунального некомерційного підприємства «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області.
Голова районної ради Микола Силенко зазначив, що дійсно, не бачить економічної доцільності створювати власні центри ПМСД у кожній окремій об’єднаній територіальній громаді.
На засіданні напрацьовано алгоритм, який передбачає спершу передачу майна та автотранспорту у територіальні громади, а наступним етапом – перереєстрація юридичної особи.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.