Велике будівництво на Чернігівщині: поблизу села Мільки відновлено роботи з ремонту дороги Н-07
За сприятливих погодних умов на ділянці капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Мільки відновлено роботи з ремонту. На цьому тижні підрядний займався укріпленням узбіччя та встановленням металевого бар'єрного огородження.
Це перша ділянка, з якої було розпочато капітальний ремонт дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка на Чернігівщині. Її протяжність - 9,3 км. Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77". Асфальтобетонне покриття та конструктив дороги були оновлені у минулому році. У цьому році залишились окремі роботи з облаштування освітлення, встановлення бар'єрного огородження, встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, водовідведення тощо. У 2021 році готовий об'єкт вводитиметься в експлуатацію.
В процесі ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних вимог безпеки та транспортного навантаження. Повністю замінюється конструктив. Він посилений та витриваліший. Зверху влаштовується два шари асфальтобетону. Проїзна частина укріплюється з обох сторін ще на півметри по типу основного покриття. Робиться водовідвід. Укріплюються узбіччя та укоси.
Поступово планується оновити дорогу Н-07 Київ - Суми - Юнаківка по всій протяжності по Чернігівській області. Це 143 км. З них більша половина - стара бетонка, решта - чорнощебеневе покриття, місцями з верхнім шаром асфальтобетону. В процесі капітального ремонту дорогу буде приведено до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху.
В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.