Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 09:33:48

Виявлено 565 нових випадків COVID-19

02.04.2021   19:27Агенцiя

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 2 квітня зафіксовано 565 нових випадків COVID-19.

У Чернігові виявлено 144 нових випадки, в Ічнянському районі - 71, у Бахмацькому та Чернігівському - по 41, у Новгород-Сіверському - 39, у Сосницькому - 38, у Бобровицькому - 37, у Козелецькому - 33, у Куликівському - 25, у Ніжинському - 22, у Прилуках - 21, у Ріпкинському районі - 18, у Коропському - 17, у Менському - 6, у Ніжині та Корюківському районі - по 4, у Сновському - 2, у Варвинському та Носівському - по одному. З них перебувають на госпіталізації – 101.

На жаль, за минулу добу зафіксовано 10 летальних випадків. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли 60-річна, 85-річна та 67-річна жительки Ніжина, 47-річна жителька Чернігова, 67-річна жителька Носівського району, 82-річна жителька Борзнянського району, 74-річний житель Козелецького району, 88-річний житель Коропського району, 74-річний житель Ріпкинського району. Від основного захворювання із супутнім діагнозом COVID-19 помер 49-річний житель Чернігівського району.

За минулу добу ще 202 пацієнти одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 83 особи, у Ніжині - 37, у Бахмацькому районі - 8, у Козелецькому та Куликівському - по 7, у Варвинському, Ічнянському та Носівському - по 6, у Бобровицькому, Ніжинському та Чернігівському - по 5, у Прилуках - 4, у Городнянському, Менському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому та Ріпкинському - по 3, у Корюківському та Борзнянському - по 2, у Семенівському, Сосницькому, Срібнянському і Талалаївському - по одному. З них 63 особи перебували на госпіталізації.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 43 059, з них:    
- 34 103 пацієнти одужали;
- 7 035 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 994 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 847 летальних випадків;
- 80 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено понад 3300 досліджень.
 

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.