Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 01:17:27

У Чернігові зупиняється звичайний режим роботи міського громадського транспорту. Як отримати перепустку?

02.04.2021   17:32Агенцiя

Відповідно до щойно прийнятого рішення виконкому Чернігівської міської ради, у Чернігові з 00 год. 1 хв. 5 квітня до прийняття іншого рішення зупиняється звичайний режим роботи міського громадського транспорту загального користування.

Він працюватиме в режимі регулярних спеціальних перевезень (аналогічно тому, як навесні минулого року) за наявності у пасажира тимчасового посвідчення.

У вихідні громадський транспорт перевозитиме пасажирів теж за наявності тимчасових посвідчень і працюватиме з 6 до 10 години ранку та з 16 до 20 години вечора.

Оплата проїзду - згідно зі звичайними тарифами.
Кількість пасажирів у транспортному засобі – по кількості сидячих місць.

Для одержання тимчасових посвідчень керівникам підприємств/установ/організацій потрібно надати до Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7, каб. 21) заявки, в яких зазначити:
- Назву організації
- Кількість необхідних посвідчень для працівників
- ПІБ, дати народження, серії та номери паспортів тих, кому буде видане тимчасове посвідчення.

За цими списками посвідчення в Чернігівській міській раді будуть видаватися в тому числі в суботу і неділю, з 9.00 до 17.00.

Пасажиру з тимчасовим посвідченням у транспорті потрібно при собі мати паспорт.

Тимчасові посвідчення, видані навесні минулого року (в кого вони збереглися) – теж дійсні.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини