Голова ОДА: Кожен може спостерігати за реалізацією програми "Велике будівництво". ВІДЕО
Це стане можливим завдяки створеній на геопорталі містобудівного кадастру області інтерактивній мапі об’єктів «Великого будівництво», яку 31 березня, презентувала голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко під час щотижневого брифінгу.
– Геопортал містобудівного кадастру області дозволяє в постійному онлайн-доступі отримувати актуальну та об’єктивну геопросторову інформацію про дійсний стан і статус об’єктів землекористування та нерухомості. Він розроблений на базі карти області фахівцями управління містобудування та архітектури ОДА та містить найбільш актуальну та важливу інформацію, – поінформувала Анна Коваленко.
На інформаційному ресурсі на карті створені різні шари даних. Першочергово увага надається розділам «Велике будівництво», «Адміністративно-територіальний устрій», «Житлово-комунальне господарство та Паливно-енергетичний комплекс». Окрім того, в стадії наповнення знаходяться «Перелік пам`яток містобудування та архітектури місцевого та національного значення», «Релігійні організації», «Стан розроблення містобудівної документації».
- Наприклад, в розділі даних “Велике Будівництво” об'єднані всі напрямки програми. Тут можна переглянути стан виконання робіт з будівництва або відновлення дорожньої інфраструктури, соціальних об'єктів та дізнатися актуальні дані. Окремо позначені амбулаторії загальної практики сімейної медицини та приймальні відділення в опорних закладах охорони здоров’я. Також об’єкти, що будуються за рахунок державного фонду регіонального розвитку: об’єкти культури, спорту, освіти, тощо — винесені на свій окремий шар, – розповіла Анна Коваленко.
У ході брифінгу голова Чернігівської облдержадміністрації закцентувала увагу на 28 проєктах проведення робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.
- Цього року ми ремонтуємо майже 100 км місцевих доріг за рахунок коштів державного дорожнього фонду в сумі 590,5 млн грн. З 28 запланованих об’єктів — 17 доріг загального користування місцевого значення та 11 мостів. На ділянках доріг заплановані роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття із щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші; тонкошарового покриття із гарячої асфальтобетонної суміші товщиною 4 см; влаштування дорожньої розмітки; вирубка насаджень та планування узбіч автогрейдером, - зазначила Анна Коваленко.
Голова Чернігівської ОДА підкреслила, що триматиме на особистому контролі реалізацію програми "Велике будівництво" в регіоні.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.