Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 00:02:58

Кращі міліціонери-плавці працюють в УБОЗі Чернігівської області

23.10.2012   11:23

Міліціонер має вміти не тільки вправно стріляти з табельної зброї, швидко бігати та володіти прийомами рукопашного бою, а й добре плавати.

Практика підтверджує справедливість цих слів, адже і взимку, і влітку міліціонерам часто доводиться рятувати як любителів відпочинку на воді, так і рибалок, які провалилися під лід.

Днями в рамках Спартакіади-2012 відбулися змагання з плавання серед працівників міськрайвідділів та галузевих служб УМВС області. У змаганнях взяли участь 53 плавці з 27 команд (по 2 учасники від команди). Запливи учасників змагань проходили в басейні Чернігівської школи №19 на дистанції 100 метрів.

Кращими плавцями серед міліціонерів області показали себе працівники Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС, друге місце посіла команда навчального центру при УМВС в області, і третіми стали співробітники спеціальної роти судової міліції “Грифон”.

В особистому заліку перемогу святкував Дмитро Бондаренко працівник УБОЗ УМВС, на другому місці – Дмитро Мироненко з навчального центру, і третє місце посів Євген Кирильченко з УБОЗу.

Після закінчення змагань в актовому залі Управління МВС в області відбулася церемонія нагородження переможців та призерів змагань. Помічник коменданта гарнізону Сергій Говорунець вручив переможцям грамоти, медалі та цінні подарунки і побажав успіхів у службі та подальших спортивних успіхів.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини