ВАКС пом'якшив запобіжний захід ексголові Чернігівської РДА
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив частково клопотання прокурора САП про продовження запобіжного заходу підозрюваному.
Вищий антикорупційний суд відпустив під особисте зобов'язання колишнього голову Чернігівської районної державної адміністрації Чернігівської області, депутата Чернігівської обласної ради Сергія Журмана, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.
Таке рішення 26 березня ухвалила слідча суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».
Як відомо, суд відправив Журмана під цілодобовий домашній арешт, нещодавно його продовжили. Пізніше апеляційна палата ВАКС пом'якшила цілодобовий на нічний домашній арешт.
У зв'язку з наближенням дати завершення дії домашнього арешту прокурор САП просив його продовжити. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив частково, відпустивши Журмана під особисте зобов'язання. Також на нього поклали наступні обов'язки: прибувати за першою вимогою; не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідками та здати на зберігання закордонні паспорти.
Раніше детектив НАБУ просив суд продовжити слідство у справі, оскільки завершити його у встановлений строк не є можливим. Вивчивши клопотання, суддя задовольнив його частково і продовжив слідство.
За версією слідства, Журман вимагав 10 тисяч доларів у місцевого мешканця. У таку суму він оцінив видачу розпорядження на розроблення детального плану території та погодження зміни цільового призначення земельних ділянок площею 6 гектарів у Чернігівській області. Його затримали під час одержання всією суми коштів.
4 листопада СБУ затримала Журмана. 21 листопада президент Володимир Зеленський звільнив його з посади голови Чернігівської РДА.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.