Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 18:54:50

Продовжується робота з виявлення нелегальних автозаправок

30.03.2021   10:39Агенцiя

Минулого тижня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді доручив усім областям до 29 березня відпрацювати АЗС та інші суб’єкти господарювання на ринку паливо-мастильних матеріалів на предмет законності їх роботи.

29 березня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Савченко провів засідання робочої профільної групи, щоб заслухати результати перевірок по регіональним АЗС. До обговорення долучилися представники департаментів ОДА, податкової служби, Нацполіції, екологічної та архітектурно-будівельної інспекцій, інших контролюючих органів Чернігівської області, а також Асоціації підприємців.

— На сайті Perevirazs.info інформація про виявлені нелегальні АЗС на території Чернігівської області відсутня. Проте за результатами моніторингу діяльності 11 АЗС виявлені певні порушення та недоліки в їх роботі. Тому маємо детально проаналізувати законність роботи таких заправок та прийняти рішення щодо їхньої подальшої діяльності, — наголосив Олександр Савченко.

За інформацією представників податкової служби наразі дві заправки з цих 11 позбавлені ліцензії та не працюють. Стосовно інших дев’яти проводяться детальні перевірки. Основне порушення — відсутність документів про введення об’єкта в експлуатацію.

Тож члени комісії вирішили залучити представників Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівські області до вивчення ліцензійних справ даних заправок. За результатами спільної перевірки підприємці – власники АЗС отримають повідомлення та приписи щодо усунення порушень.
Виявлені недоліки суб’єкти перевірок мають усунути у встановлений законодавством термін.

Довідково. Упродовж березня проведено 107 перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері реалізації пального. Станом на 29 березня виявлено 55 таких порушень. З незаконного обігу вилучено 938,7 тонни паливо-мастильних матеріалів вартістю понад 21,6 мільйона гривень. У результаті складено 9 адміністративних протоколів, розпочато 3 кримінальні провадження, винесено 49 приписів про усунення порушень.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини