Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 21:00:25

Чернігівська міськрада погодила початок проєктних робіт на р.Десна, які передбачають видобування пісків

27.03.2021   10:31Агенцiя

Чернігівська міська рада погодила товариству з обмеженою відповідальністю «ДП Чернігів Екоінвест» надання у користування надр, що містять корисні копалини місцевого значення, з метою видобування пісків Чернігівського родовища, яке знаходиться в адміністративних межах міста Чернігова.

Відповідне рішення прийняте на засіданні 6-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 25 березня.

Як повідомив на погоджувальній раді 15 березня керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц, це рішення поки що передбачає тільки погодження. Після цього ТОВ «ДП Чернігів Екоінвест» розроблятиме проєкт, проходитиме експертизу, а потім отримуватиме дозвіл. Тобто це тільки старт для початку проєктних робіт відповідно до чинного законодавства.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко тоді зазначив, що очищення русла Десни – в принципі, проєкт потрібний і корисний, оскільки обміління ріки – серйозна проблема.

При проєктуванні та проведенні робіт з розробки родовища ТОВ «ДП Чернігів Екоінвест» гарантує дотримання вимог чинного законодавства України, зокрема, у сфері охоронного навколишнього природнього середовища.

Ним буде забезпечено:
    розробку проєктної документації з дотриманням вимог діючих будівельних норм та правил, державних стандартів України, інших норм у сфері проєктування;
    проходження комплексної експертизи розробленої проєктної документації у порядку, передбаченому чинним законодавством України;
    проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
    отримання необхідних дозвільних документів та погоджень, встановлених чинним законодавствам України для відповідних видів робіт та діяльності.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.