Поліція перевіряє пасажирських перевізників на дотримання законодавства
Поліція Чернігівської області посилює заходи з дотримання перевізниками чинного законодавства у сфері пасажирських автоперевезень.
Нині на в’їздах-виїздах з міста Чернігова правоохоронці перевіряють перевізників, що обслуговують внутрішньообласні маршрути.
- Нещодавно я поставив завдання особовому складу поліції перевіряти технічний стан транспортних засобів, які перевозять пасажирів, в кожному куточку області. На порушників поліція складає адміністративні протоколи за відповідними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. Шановні перевізники, в салонах ваших транспортних засобів їздять люди, і саме ви відповідальні за їхню безпеку. Пам’ятайте про це, - сказав начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський.
До складу рейдових груп увійшли представники Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області, Управління патрульної поліції, Управління стратегічних розслідувань та структурних підрозділів облдержадміністрації. Лише за 25 березня вони виявили 24 порушення.
Зокрема, співробітники Укртрансбезпеки (перевіряють ліцензії та технічний стан транспортних засобів) склали 15 актів за надання послуг з перевезень пасажирів без відповідних документів.
Екіпажі Управління патрульної поліції в Чернігівській області склали по 4 протоколи за статтями 121-2 (порушення правил зупинки та висадки пасажирів) та 140 (відхилення від маршруту) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Окрім того, представник Управління стратегічних розслідувань склав протокол за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення — здійснення господарської діяльності без відповідних документів.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.