Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 10:57:36

Під приводом реалізації дорогоцінних монет заволодів його грошовими коштами в сумі 304480 гривень

26.03.2021   07:57Агенцiя

Шахрая взято під варту.

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство) вчиненому у великих розмірах.
    
Досудовим розслідуванням встановлено, що 19.03.2021 близько 13 години громадянин Російської Федерації 1992 р.н., перебуваючи в місті Прилуки по вул. Київській, переслідуючи корисливу мету – заволодіння чужим майном, під приводом реалізації дорогоцінних монет часів царської Росії по заниженій ціні, зловживаючи довірою мешканця м. Прилуки, реалізував останньому несправжні монети та заволодів його грошовими коштами в сумі 200000 грн. та 11000 доларів США, що згідно офіційного курсу Національного банку України становить 304480 гривень, що в більше ніж двісті п’ятдесят разів перевищує неоподаткований мінімумів доходів громадян на момент вчинення злочину і є великим розміром,спричинивши потерпілому матеріальних збитків на загальну суму 504480 гривень.

Завдяки принципової позиції сторони обвинувачення, в сукупності зібрано доказів, правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 190 КК України та ухвалою Прилуцького міськрайонного суду від 23.03.2021 обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 діб.

Довідково:
Згідно ч.3 ст.190 КК України шахрайство, вчинене у великих розмірах, - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

 Із кур’єрки у водійки

Із кур’єрки у водійки 10:21

Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом

Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20

Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:16

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

30 січня: цей день в Україні і світі

30 січня: цей день в Україні і світі 09:15

День 1437 Російська агресія - Day 1437 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини