Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 01:54:16

Виявлено 548 нових випадків COVID-19

25.03.2021   20:34Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 березня в області зафіксовано 548 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило інфікування 143 чернігівців, 82 ніжинців, 44 жителів Ніжинського району, 49 - Козелецького, 52 - Носівського. Інфіковано 37 мешканців Ічнянського району, 28 - Варвинського, вісім - Бахмацького, троє - Куликівського. По 25 хворих у Городнянському і Чернігівському районах, по 11 - у Бобровицькому та Менському, по дев'ять - у Семенівському й Сновському, по п'ять - у Ріпкинському і Срібнянському, двоє - у Коропському. З них 73 хворих госпіталізовано.

На жаль, маємо ще сім летальних випадків. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли п'ятеро жителів Чернігова: 57-річний, 55-річний та 79-річний чоловіки, 82-річна та 85-річна жінки. У Корюківському районі померла 74-річна жителька, у Варвинському 70-річна жителька. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужав 101 хворий. З них 32 чернігівці, шестеро ніжинців стільки ж мешканців Бахмацького району. У Борзнянському, Бобровицькому, Ічнянському, Городнянському, Коропському, Куликівському, Менському, Семенівському, Сосницькому, Срібнянському, Сновському і Талалаївському районах одужали по двоє хворих. У Носівському й Чернігівському районах одужали по п'ятеро мешканців, у Варвинському, Козелецькому, Новгород-Сіверському, Прилуцькому, Ріпкинському  та у Прилуках - по троє, у Ніжинському - четверо, у Корюківському - один. З них 67 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 40 147 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 33 028 пацієнтів одужало;
– 5 430 — лікується амбулаторно;
– 841 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 769 летальних випадків;
– 79 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели близько 3000 тестувань.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини