Припинено діяльність нелегальної АЗС
Автозаправні станції є об'єктами підвищеної небезпеки, адже для їх експлуатації потрібні відповідні дозволи.

Таких документів власники АЗСне мали, а відтак діяльність такого об’єкта є потенційно небезпечною та може призвести до надзвичайних подій.
Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області на виконання рішення робочої групи, утвореної відповідно до Розпорядження Чернігівської ОДА від 21.10.2019 №593 (зі змінами від 04.03.2021) встановлено, що реалізація паливно-мастильних матеріалів здійснювалась без наявності одержання без отримання ліцензії на зберігання пального та інших документів дозвільного характеру, передбачених чинним законодавством України для даного виду діяльності.
Внаслідок проведених заходів із незаконного обігу вилучено 4 тисячі літрів палива та обладнання для його реалізації. Загальна вартість вилученого становить близько 200 тис. гривень.
У відношенні директора підприємства, якому належить АЗС, складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.