Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 10,8% населення.
За 11 тиждень 2021 року в області захворіло 5691 особа, з них 2330 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 25,3%. Госпіталізовано 45 осіб, з них 31 дитина (68,9%).
По м. Чернігову захворіло 2217 осіб, з них дітей - 726, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 19,01%.
Перевищення епідемічного рівня захворюваності за 11 тиждень зареєстровано у Прилуцькому районі (49,72%), Носівському (11,32) та по місту Прилуки (49,39), що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу.
З початку епідсезону вакциновано проти грипу 3622 особи, в т.ч. 480 дітей віком до 6 років.
Матеріал від хворих на грип та ГРВІ у вірусологічну лабораторію не надходив.
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.