Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 05:59:26

На строкову військову службу від Чернігівщини мають призвати 487 осіб

24.03.2021   10:48Агенцiя

ТВО військового комісара Чернігівського обласного ТЦК та СП полковник Юрій БОРИСОВ повідомив, що підготовчі заходи до призовної кампанії «Весна-2021» в стадії завершення.

Проведено попередній медичний огляд призовників, їх професійно-психологічне обстеження за здійснено попередній розподіл призовників до складу команд у відповідності до стану здоров’я, рівня освіти та їх морально ділових якостей.
 
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів визначеного для Чернігівської області, на строкову військову службу цієї весни мають призвати 487 осіб. З них до Збройних Сил України – 213, Національної гвардії – 155, Державної спеціальної служби транспорту – 30 і до Державної прикордонної служби України – 89 юнаків.
 
Юрій БОРИСОВ розповів про алгоритм та послідовність дій призовника від отримання повістки і до прибуття до обласного збірного пункту для подальшої відправки до військових частин та навчальних центрів.
 Заступник військового комісара підполковник Вадим ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ, насамперед акцентував свою увагу на тому, що «строковики» до участі в проведенні ООС як не залучались раніше, так і не залучатимуться в майбутньому.
 
Також офіцер розповів про пільги та соціальні гарантії, які гарантовані державою військовослужбовцям строкової служби. Наприклад, якщо призовник був офіційно працевлаштований, то на весь період служби йому гарантовано збереження середньомісячної заробітної плати за час його перебування у війську.  
 
«Цього року ми маємо новацію в Збройних Силах України – призовники направлятимуться не в навчальні центри, як це було раніше, а відразу до військових частин, де після додаткового вивчення «строковиків» направлятимуть до навчальних центрів для оволодіння військовими спеціальностями», - зауважив підполковник ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ.
 Не оминули увагою офіцери і про адміністративну та кримінальну  відповідальність осіб за порушення чинного законодавства, що дотичне до проходження строкової військової служби.
 
«І щодо коронавірусу. Це вже третій призов в умовах пандемії – ми маємо певний досвід, знаємо «тонкі місця», які можуть виникнути і зробимо все можливо, щоб до війська прибули лише здорове і обстежене молоде поповнення», - підкреслив Юрій БОРИСОВ.
 
Наприкінці брифінгу підполковник ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ запросив медійників на прес-тур до Чернігівського об’єднаного міського ТЦК та СП, де військовий комісар установи полковник Олег ГОНЧАРУК продемонстрував журналістам зразки однострою для військовослужбовців строкової служби та як саме відбувається професійно-психологічний та медичний відбір призовників.

Відділ морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Чернігівського обласного ТЦК та СП.

Чернігівський обласний військовий комісаріат

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини