БМВ став українським
Вранці 30 вересня 2012 року на виїзд з України в міжнародний автомобільний пункт пропуску "Сеньківка" під керуванням громадянина Литви прибув легковий автомобіль "БМВ".
Пункт пропуску "Сеньківка"
Під час перевірки документів виникла підозра щодо дійсності доручення на право керування автомобілем і спрацювали одразу декілька індикаторів профілю ризиків, що стосуються керуванням автомобілями за підробленими дорученнями.
Під час здійснення поглибленого вивчення доручення підозри, щодо його дійсності, тільки посилились, бо у ньому були граматичні помилки в перекладі та відсутній номер нотаріального бюро.
Співробітниками Чернігівської митниці було направлено відповідний запит в нотаріальні бюро Литви про підтвердження або спростування факту видачі доручення на право керування автомобілем. І ось вже 19 жовтня отримано відповідь, що підтвердила підозри правоохоронців, доручення виявилось підробкою. Автомобіль вилучено та оцінено у 40 000 гривень.
За минулий тиждень, з 15 по 21 жовтня 2012 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено майже 97 тис. громадян та 24 тис. транспортних засобів, затримано 9 порушників державного кордону.
До адміністративної відповідальності притягнуто 86 осіб, на яких накладено штрафів на суму 14208 гривень.
Через державний кордон не пропущено 27 осіб, з яких 5 - діти громадян України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.
Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 45 тисяч гривень.
Помічник начальника загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.