Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 03:29:48

КП "АТП-2528" за результатами конкурсу визначене надавачем послуг з вивезення побутових відходів у Чернігові ще на рік

23.03.2021   08:13Агенцiя

У Чернігівській міській раді сьогодні, 22 березня, відбулося розкриття пропозицій, поданих на конкурс щодо надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Чернігова.

На адресу управління ЖКГ міськради від претендентів надійшла тільки одна заявка. Відповідну послугу, як і раніше, здійснюватиме комунальне підприємство «АТП-2528» міської ради.

Комісія перевірила всю конкурсну документацію. За одноголосним рішенням комісії, запропонована пропозиція отримала 100 балів із 100 можливих.

Нагадаємо, що територія надання послуг – місто Чернігів (7856,3 га). Об’єктами утворення побутових відходів за джерелами їх утворення є багатоквартирні житлові будинки (1913 од.), одноквартирні житлові будинки (16980 од.), підприємства, установи та організації (1824 од.). Спеціально відведеним місцем видалення відходів є полігон твердих побутових відходів (район «Масани»), розташований на території Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Конкурс проводився на підставі рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Чернігова» від 04 лютого 2021 року № 46, у порядку затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

Оголошення про цей конкурс публікувалося 5 лютого на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради в розділі «Анонси та оголошення» та у друкованому виданні - газеті «Сім днів» № 6 від 11 лютого.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.