Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 11:47:01

Поліція встановила, що чернігівську школу "замінувала" дівчинка з Київщини

22.03.2021   07:31Агенцiя

Упродовж кількох годин співробітники Чернігівського районного управління поліції встановили, хто саме вчора близько 23:00 телефонував на лінію 102 з неправдивим повідомленням про замінування школи № 13.

Одразу після отримання виклику про мінування навчального закладу, на місце події негайно виїхали екіпажі патрульної поліції, слідчо-оперативна група, фахівці поліцейського вибухотехнічного підрозділу, кінолог зі службовим собакою.

Вибухотехніки та кінолог ретельно обстежили споруду навчального закладу. Також поліцейські провели обстеження території, прилеглої до школи. Ніяких вибухонебезпечних або підозрілих предметів не виявлено.

Тим часом в ході проведення оперативно-розшукових заходів кримінальна поліція встановила, що до неправдивого повідомлення про мінування школи причетна малолітня мешканка міста Бориспіль. Остання в скоєному зізналась. Школярка пояснила, що напередодні посперечалася з подругою. За умовами парі, котра програє – телефонує до поліції з фейковим повідомленням.

Триває досудове розслідування провадження, відкритого за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України – завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху. Санкція цієї статті передбачає штраф, арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років. Оскільки правопорушення скоїла малолітня, відповідати за її дії перед законом мають батьки.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв