Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 18:44:06

Захистити дороги області від руйнації і не перешкоджати аграріям виконувати весняно-польові роботи

19.03.2021   12:45Агенцiя

Як знайти компроміс у вирішенні цих двох питань, обговорили учасники наради в облдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко, представники Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА, Служби автомобільних доріг області, Управління патрульної поліції області, обласного союзу сільськогосподарських підприємств та Чернігівської асоціації фермерів та приватних землевласників.

- У відновлення доріг Чернігівщини, яке триває в рамках реалізації проєкту Президента України «Велике будівництво», вкладаються рекордні суми. Навесні через перезволоження ґрунту дорожнє покриття найбільше піддається деформації. В цей період найбільшу шкоду автомобільним дорогам наносить великоваговий транспорт. Проте саме такою технікою здійснюється перевезення добрив, насіння, пального та інших ресурсів, необхідних для проведення посівної кампанії. Наше завдання дійти консенсусу у вирішенні питання збереження дорожнього покриття, не перешкоджаючи проведенню посівної кампанії, - наголосив Олександр Савченко.

Учасники зустрічі обговорили терміни початку весняно-польових робіт, необхідні та достатні умови для ефективної роботи аграрних господарств, щоб вони отримали прибуток. А також склали графік найбільшого навантаження на дороги під час поставок насінневого матеріалу та добрив.

В результаті дійшли згоди, що впродовж весняних місяців рух великовагового транспорту дорогами загального користування необхідно тимчасово обмежити. Проте для транспортних засобів, які перевозять насіннєвий матеріал та мінеральні добрива, існуватимуть певні переваги. При цьому вони мають неухильно дотримуватися вимог щодо тоннажу та габаритів.

Терміни дії обмежень на маршрутах визначатимуться відповідними службами з урахуванням погодних умов і стану дорожнього покриття. Також, на відведених ділянках буде  встановлено схеми, дорожні знаки, які інформуватимуть про обмеження руху. Контроль за дотриманням встановлених обмежень руху здійснюватиме Управління патрульної поліції в області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини