Підрядник зобов’язаний перерахувати понад 3,8 мільйона гривень Міністерству оборони України: прокуратура
Господарським судом м. Києва задоволено позов військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного будівельного підприємства в інтересах держави в особі Міністерства оборони України.
Установлено, що в травні 2018 року між Міністерством оборони України в особі Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління та вказаним суб’єктом комерційної діяльності, укладено низку договорів підряду щодо будівництва казарм поліпшеного планування для військовослужбовців.
У порушення умов вказаного договору, роботи з будівництва однієї з казарм підприємством-виконавцем у встановлений строк не виконані, а попередня оплата, яка йому була перерахована за умовами договору будівельного підряду в сумі 3,7 млн. грн., Замовнику не повернута.
Враховуючи вищенаведене, військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону скеровано до суду позовну заяву щодо стягнення з вказаного будівельного підприємства суми попередньої оплати та штрафних санкцій за порушення умов договору.
17.03.2021, за результатами судового розгляду позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі. За рішенням суду з підприємства-порушника підлягають стягненню грошові кошти у сумі понад 3,8 мільйонів гривень., з яких 3,7 млн. грн. - стягнення попередньої оплати за договором будівельного підряду та 182,2 тис. грн. - штрафні санкції.
Наголошуємо, що Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону і надалі вживатиме заходи представницького характеру щодо ефективного захисту інтересів держави.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.