Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 19:59:18

Відбула робоча зустріч он-лайн фахівців протитуберкульозної служб

18.03.2021   09:52Агенцiя

16 березня відбула робоча зустріч он-лайн фахівців протитуберкульозної служби Чернігівської області, проекту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» та керівників та сімейних лікарів Чернігівського Центру ПМСД з питань раннього виявляння туберкульозу.

Із грудня 2020 року за технічної допомоги проекту діє маршрут доставки мокротиння від осіб із підозрою на туберкульоз до відповідної лабораторії.
 
Це дало змогу вирішити питання  доступності до послуги, оперативного транспортування, а значить, і діагностування захворювання. За три місяці такої роботи виявлено 9 випадків туберкульозу, хворі своєчасно лікуються.

Найбільш активну роботу провели сімейні фахівці Олишівської та  Михайло Коцюбинської амбулаторій.  
Генеральний директор Чернігівського обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб Микола Дейкун охарактеризував ситуацію, акцентував увагу на ролі сімейних лікарів, визначив шляхи подальшої роботи за участі територіальних громад.  

Генеральний директор Чернігівський Центр ПМСД Віктор Куниця детально презентував роботу закладу у сфері протидії туберкульозу, відповів на запитання.

Координатори проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який реалізується міжнародною організацію РАТН Тамара  Іваненко та Олена Дюжева поділилися своїм досвідом та надали рекомендації щодо подальшої роботи по ранньому виявлянню туберкульозу, особливо серед контактних осіб, запропонували допомогу проекту.

Чернігівський центр соціально значущих та небезпечних хвороб

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини