Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 21:48:15

Чернігівська область - у "помаранчевої" зоні

16.03.2021   08:20Агенцiя

Чернігівщина та ще 10 регіонів України потрапили до «помаранчевої» карантинної зони. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Так, станом на 15 березня у «червоній» зоні залишаються чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька.

Проте «помаранчева» зона тепер складається з 11 регіонів – Києва, Вінницької, Донецької, Київської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Інші області залишаються в «жовтій» зоні.

Що стосується помаранчевої зони, то особливих відмінностей від обмежень жовтої зони немає. Втім місцеві органи влади та регіональна комісія ТЕБ та НС може запровадити додаткові, жорсткіші заходи. Приміром, відправити школи чи дитсадки на карантин, закрити певний тип закладів з обслуговування населення.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини