Обвинувальний акт у справі про збитки майже на півмільйона гривень, завдані державі під час ремонту тротуарів в одному з міст області, скеровано до суду
Прокурори обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно міського голови однієї з територіальних громад області, приватного підприємця та інженера з технічного нагляду, яких підозрюють у службовому підробленні, розтраті у великих розмірах та заволодінні бюджетними коштами (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 358, ч. 3, 4 ст. 191 КК України).
Під час досудового розслідування встановлено, що посадовець спільно з підприємцем спричинили збитки державі на суму майже півмільйона гривень під час ремонту тротуарів в одному з міст області.
З’ясовано, що обвинувачені внесли в акти прийняття виконаних робіт недостовірні відомості щодо вартості використаних матеріалів та обсягів фактично виконаних робіт і підписали їх.
Ці документи стали підставою для незаконного перерахування бюджетних коштів на рахунок підрядника.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернігівській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.