Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 18:17:22

Патрульні розшукали два автомобілі, водії яких залишили місце ДТП

15.03.2021   13:13Агенцiя

Вихідними в Чернігові сталися дві автопригоди, під час яких один з учасників залишив місце ДТП. При цьому в обох випадках громадяни не повідомляли до поліції про подію.

Так, суботнього ранку до поліції надійшло повідомлення від КП "Міськсвітло", що на перехресті проспекту Перемоги та вулиці Хлібопекарської пошкоджений світлофорний об’єкт. Є інформація, що пошкодження відбулося в наслідок наїзду транспортного засобу.

Перевіряючи інформацію, патрульні поліцейські з’ясували, що на цьому перехресті напередодні вночі дійсно сталася ДТП – автомобіль Chevrolet Nubira
пошкодив стійку світлофора. Водій не повідомив про пригоду до поліції та поїхав з місця ДТП.

Поліцейські встановили власника та місце знаходження транспортного засобу. Під час огляду авто інспектори виявили механічні пошкодження характерні для дорожньо-транспортної пригоди.

З’ясувалося, що за кермом під час автопригоди перебував 25-річний чернігівець. Чоловік не заперечував цього факту, а також підтвердив, що поїхав з місця пригоди.


Наступний випадок трапився того ж дня на вулиці Загородній. Власник Opel Zafira повідомив до поліції, що припаркував авто біля подвір’я та зайшов у будинок у справах. Коли повернувся, побачив пошкодження на авто з лівого боку. На його думку, до ДТП може бути причетний автомобіль, що вивозить сміття, який нещодавно проїжджав повз.

В результаті розшукових дій екіпаж патрульної поліції виявив вантажний автомобіль ЗІЛ, який використовується для вивезення побутового сміття. На авто знайшли сліди від ДТП, а 35-річний водій сміттєвоза підтвердив, що зачепив припаркований Opel і свідомо поїхав з місця пригоди.

В обох випадках охоронці порядку склали на водіїв, що причетні до ДТП і залишили місця автопригоди, адмінматеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП. Посвідчення водія вилучені до рішення суду.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини