Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 березня по 8:00 15 березня 2021 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В с. Антонівка Прилуцького району (Варвинська ТГ) о 22 год. 32 хв. 14 березня водій автомобіля "Volkswagen Passat" не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини дороги і здійснив зіткнення з придорожнім деревом. Внаслідок пригоди водій, 1986 року народження, загинув на місці аварії.
Пожежі в житловому секторі – 1:
В м. Ічня Прилуцького району по вул. Піщенків, 17 о 17 год. 59 хв. 14 березня сталася пожежа господарчої будівлі (4х5 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищені покрівля та перекриття, пошкоджено стіни та 4 куб.м дров. Власник та причина пожежі встановлюються.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 14 березня по 20 годину 15 березня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі місцями невеликі опади, вдень дощ, слабка ожеледь, місцями туман, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 0-5º тепла, вдень 3-8º тепла.
По Чернігову очікується температура вночі 2-4º тепла, вдень 5-7º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.