Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 18:51:37

Виявлено 342 нових випадків COVID-19

13.03.2021   18:09Агенцiя

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 березня в області зафіксовано 342 нових випадки COVID-19.

У Чернігові виявлено 79 нових випадків, у Ніжині - 44, у Прилуках - 10, у Варвинському районі - 63, у Бахмацькому - 54, в Ічнянському - 31, у Корюківському, Менському та Новгород-Сіверському - по 10, у Борзнянському - 9, у Ніжинському - 8, у Чернігівському - 6, у Сновському - 4, у Козелецькому, Носівському, Прилуцькому та Ріпкинському - по одному. З них 23 хворих госпіталізовано.

На жаль, зафіксовано ще два летальних випадки. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 66-річна та 82-річний жителі Козелецького району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу ще 87 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 31 особа, у Ніжині - 14, у Прилуках - 4, у Бахмацькому - 7, у Варвинському, Козелецькому та Чернігівському - по 6, в Ічнянському - 4, у Борзнянському, Городнянському, Ніжинському та Ріпкинському - по двоє, у Срібнянському - одна. З них 29 перебували на госпіталізації.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 37 429, з них:
- 32 003 пацієнти одужали;
- 4 235 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 401 пацієнт госпіталізований до медичних закладів;
- 714 летальних випадків;
- 76 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено понад 1900 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини