Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 07:41:52

Фахівці Держпродспоживслужби слідкують за виконанням норм Санітарного регламенту у школах

13.03.2021   09:54Агенцiя

У Коропській територіальній громаді за участю фахівців місцевого управління Держпродспоживслужби тривають моніторингові обстеження шкіл на предмет дотримання вимог нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, зокрема щодо організації харчування і медичного обслуговування, облаштування території, організації освітнього процесу, роботи з технічними засобами навчання тощо.

Особливу увагу спеціалісти звертають на складання двотижневого перспективного меню, забезпечення дітей якісною питною водою, облаштування місць для учнів з особливими освітніми потребами, на нові вимоги до санвузлів, організацію лабораторного контролю мікроклімату, освітлення.

Серед основних рекомендацій, наданих фахівцями, в тому числі передбачення внутрішніх санітарних вузлів з підведенням до умивальників холодної та гарячої проточної води; встановлення у туалетних кабінах непрозорих дверей із замками зсередини, постачання гарячої проточної води до навчальних кабінетів з фізики, хімії, біології, лабораторій та майстерень, проведення лабораторних досліджень згідно з вимогами Санітарного регламенту.

Дотримання вимог нового Санрегламенту контролюють також фахівці Бобровицького територіального підрозділу Держпродспоживслужби. Крім того, під час наради з представниками місцевої освітянської спільноти вони обговорили питання безпечного харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Разом з тим спеціалісти Бобровицького управління Держпродспоживслужби продовжують проводити систематичні щоденні перевірки соціально важливих об’єктів з питань дотримання санітарного законодавства та виконання протиепідемічних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Для інформування населення щодо запобігання занесенню і поширенню на території регіону гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, фахівці Держпродспоживслужби постійно співпрацюють із засобами масової інформації, як-то телебачення, соціальні мережі, інтернет-видання і таке інше, та проводять активну просвітницьку роботу, надаючи роз’яснення, проводячи бесіди, розповсюджуючи листівки тощо.

У разі потреби вживаються відповідні превентивні заходи, зокрема надаються попередження суб’єктам господарювання щодо недопущення в подальшому порушень карантинних вимог та необхідності дотримання протиепідемічних заходів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини