Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 04:06:00

Апеляційний суд посилив покарання особі, яка нажилася на крадіжках з дачних будинків чернігівців

13.03.2021   09:24Агенцiя

Вироком Чернігівського апеляційного суду від 11.03.2021 задоволено апеляційну скаргу прокурора, подану на вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова від 12.02.2020 відносно мешканця Сновського району, який обвинувачувався у тому, що з 25.05.2019 по 12.10.2019, проникаючи до 5 дачних будинків садівничих товариств «ГРІМ-Віра», «Каштан», «Локомотив» та «Джерело», таємно викрав майно мешканців м. Чернігова, спричинивши їм збитки майже на 18 тис. грн.

Судом апеляційної інстанції встановлено, що обвинувачений не маючи постійного місця проживання та роботи, приїхавши до обласного центру не працевлаштуватися, а розраховуючи на легку наживу, вирішив вчиняти крадіжки з садівничих товариств.

За час судового розгляду обвинувачуваному надавалась можливість відшкодувати спричинену шкоду потерпілим, однак ним цього зроблено не було.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора, що визначена місцевим судом міра покарання за дев’ять епізодів тяжких злочинів, значної спричиненої та не відшкодованої шкоди потерпілим у виді 4 років позбавлення волі із звільненням від його відбування з випробуванням є занадто м’якою.

Задовольняючи апеляційну скаргу прокурора, апеляційний суд призначив обвинуваченому покарання за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно) у виді 3 років позбавлення волі, яку засудженому доведеться відбути реально у місцях неволі.
Вирок набрав законної сили.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.