Двох водіїв з ознаками сп’яніння виявили патрульні посеред білого дня
Сьогодні, близько 10-ї ранку, під час патрулювання на вулиці Київській, екіпаж патрульних помітив автомобіль Geely, водій якого порушив правила дорожнього руху.
Під час спілкування патрульні помітили ознаки у нього наркотичного сп’яніння. На вимогу пройти огляд у встановленому законом порядку чоловік категорично відмовився у присутності двох свідків.
А вже о другій годині дня на вулиці Пирогова охоронці порядку зупинили автомобіль Ford.
Під час спілкування інспектори виявили у 45-річного кермувальника явні ознаки алкогольного сп'яніння. Огляд зі згоди водія проводився на місці зупинки. Результат — 0,66 проміле.
На обох порушників патрульні склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.
Матеріали направлені до суду.
Вкотре наголошуємо, у жодному разі не сідайте за кермо в стані сп’яніння, адже в іншому випадку наслідки можуть стати трагічнішими.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.