Виявлено 66 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 11 березня в області зафіксовано 66 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання 26 чернігівців, шістьох ніжинців, стількох же мешканців Прилуцького району, а також п’ятьох Чернігівського. Семеро інфікованих у Куликівському районі, троє – у Бахмацькому, по два – у Борзнянському, Носівському, Семенівському та Сновському, по одному – у Городнянському, Бобровицькому, Корюківському, Менському й Сосницькому. З них 35 осіб на госпіталізації.
На жаль, маємо ще вісім летальних випадків. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померло троє чернігівців: двоє чоловіків 79 та 92 років та 73-річна жінка, дві жительки Коропського району 73 та 49 років, 84-річна жінка з Козелецького, 67-річна – Бахмацького районів, а також 44-річний ніжинець. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 83 хворих. З них 43 чернігівців, 11 ніжинців, семеро жителів Козелецького району. По чотири одужавших у Варвинському, Коропському і Прилуцькому районах, по три – у Городнянському та Чернігівському, по два – у Бахмацькому й Корюківському. З них 37 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 36 795 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 31 807 пацієнтів одужало;
– 3 784 — лікується амбулаторно;
– 420 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 708 летальних випадків;
– 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 2 200 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.