Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 23:13:50

З робочою поїздкою до Сновської територіальної громади

11.03.2021   08:13Агенцiя

10 березня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови облдержадміністрації Жанною Шерстюк та начальником управління освіти і науки облдержадміністрації Миколою Конопацьким відвідали з робочою поїздкою Сновську територіальну громаду.

Спочатку керівники представницької та виконавчої влади області побували у Сновській міській раді, де зустрілися із міським головою Олександром Медведьовим.

Примітно, що Сновськ став адміністративним центром усіх населених пунктів колишнього Сновського району. У результаті зміни конфігурації адміністративно-територіального устрою Чернігівщини зараз Сновська громада має 19 старостинських округів і входить до складу Корюківського району.

Під час візиту перший заступник голови обласної ради та заступник голови облдержадміністрації ознайомилися із роботою навчальних закладів громади.

За словами начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Олени Коваленко, після реорганізації мережі освітніх закладів Сновської громади зараз тут функціонують 13 навчальних закладів, 3 опорні школи та 7 НВК. З 2018 року діти навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти в сучасному освітньому середовищі Нової української школи. Для школярів з особливими освітніми потребами організовано інклюзивне навчання.

Відвідуючи комунальний заклад «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради, Ніна Лемеш та Жанна Шерстюк переконалися, що гімназія відповідає вимогам перебування та проживання в ній школярів, реалізації навчальних та виховних програм, організації дозвілля.

Розповідаючи про особливості діяльності КЗ «Сновська гімназія», директор цього навчального закладу Яна Тютюнник зазначила, що очолюваний нею педагогічний колектив працює над створенням атмосфери партнерства, взаємодопомоги та всебічного і творчого розвитку школярів. З часу проведення децентралізації здійснюється систематичне оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, зокрема оснащення їх обладнанням для поглибленого вивчення природничих та математичних предметів.

Також Ніна Лемеш поспілкувалася з учнівським загалом КЗ «Сновська гімназія» ЧОР та «Сновської міської гімназії». Пропагуючи серед підростаючого покоління здоровий спосіб життя, регулярні заняття спортом, перший заступник голови обласної ради, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш побажала їм успіхів у навчанні та вагомих досягнень у спорті.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини