Вирок посадовцю Бахмацького районного відділу державної виконавчої служби залишено без змін
Судом апеляційної інстанції залишено без змін вирок Бахмацького районного суду, яким 46-річного старшого державного виконавця засуджено за корупційний злочин (ч. 1 ст. 368 КК України) до покарання у виді штрафу в розмірі 1100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 18700 гривень, з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади і управління строком на 3 роки.
Нагадаємо, посадовець одержав від особи неправомірну вигоду у розмірі 10 тисяч гривень за зняття арешту в ході виконавчого провадження з частини майна боржника.
Не погоджуючись із обвинувальним вироком суду першої інстанції, сторона захисту звернулася до Чернігівського апеляційного суду з апеляційною скаргою.
Однак, у суді прокурором спростовано доводи обвинуваченого та його захисника, результатом чого стала відмова у задоволенні поданої скарги.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».