Виявлено 50 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 9 березня в області зафіксовано 50 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання 32 чернігівців, дев’яти ніжинців, одного прилучанина, стількох же мешканців Городнянського і Козелецького районів. По три інфікованих виявили у Менському районі та Чернігівському. З них 11 осіб на госпіталізації.
На жаль, маємо ще два летальні випадки. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли двоє чернігівців, 76-річний чоловік та 91-річна жінка. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 47 хворих. З них 21 чернігівець, п’ятеро ніжинців, шестеро жителів Чернігівського району, четверо – Ріпкинського, один – Сновського. По три одужавших у Варвинському і Козелецькому районах, по два – у Носівському і Бахмацькому. З них 17 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 36 699 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 31 669 пацієнтів одужало;
– 3 888 - лікується амбулаторно;
– 367 - перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 699 летальних випадків;
– 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1200 тестувань.

Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.