Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 01:24:27

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

06.03.2021   10:01Агенцiя

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

Причини внесення змін наступні:

1. У 2018 році перевізник відмовився обслуговувати автобусний маршрут  № 14 «Залізничний вокзал – Яцево». Неодноразово оголошувались конкурси з перевезення пасажирів на цьому маршруті, проте жоден претендент не подав документи. З метою компенсації його відсутності було змінено автобусний маршрут № 1 «вул. Захисників України – Дачі (Ст. Білоус)» - скеровано шлях проходження через вул. Полуботка на кінцеву зупинку «Епіцентр». Така зміна показала свою ефективність та отримала позитивні відгуки пасажирів. Тому визнано доцільним виключити з Мережі автобусний маршрут № 14 з одночасною зміною маршруту № 1.

2. У 2019 році без обслуговування залишилися автобусні маршрути № 2  «Дитячий світ – Дачі (Рівнопілля)» та № 22 «Вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)» з причини відмови перевізників від договорів. Багаторазові оголошення конкурсів з перевезення пасажирів на вказаних маршрутах результатів не дали, оскільки жоден претендент документи не подав.

З метою безперебійного забезпечення перевезення пасажирів до дачних масивів було створено скорочений маршрут № 22-с  «ЗАЗ – Дачі (Рівнопілля)». Таким чином, бажаючі дістатись до дачних масивів поблизу Рівнопілля з усіх куточків міста добираються на кінцеву зупинку «ЗАЗ» за допомогою розгалуженої мережі громадського транспорту. Маршрути ж № 2 та № 22 виключаються з мережі, враховуючи наявність альтернативи.

3. У зв’язку з активним відвідуванням мешканцями міста пляжу «Золотий берег» автобусний маршрут № 15 «Забарівка – вул. Савчука» здійснює перевезення пасажирів до цієї зони відпочинку. Потрібно внести зміни у назву цього маршруту.

4. Восени 2020 року, під час реконструкції вул. І. Мазепи, автобусні маршрути № 36-с «КСК – Дачі (Жавинка)» та № 47 «Хімволокно – Дачі (Якубівка)» були тимчасово продовжені до залізничного вокзалу, що викликало безліч позитивних відгуків від пасажирів. За численними проханнями мешканців рекомендовано залишити такий шлях проходження на постійній основі. У зв’язку з цим прибрати букву «с», що означає «скорочений», з номера № 36-с.

5. Враховуючи численні звернення мешканців вул. Старобілоуська та вул. Радченка, доцільно продовжити автобусний маршрут № 43 «Залізничний вокзал - Олександрівка» до вул. Старобілоуської та перейменувати його.

6. Після відмови перевізників від обслуговування автобусних маршрутів № 24-а «Залізничний вокзал – вул. Захисників України (через Півці)» та № 9 «Лікеро-горілчаний завод – Дачі (Жавинка)» неодноразово оголошувався конкурс з перевезення пасажирів на них, проте жоден претендент не подав документи. Обидва маршрути дублюються іншими міськими маршрутами.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.