Вирок винуватцю ДТП, що спричинила тяжкі наслідки, залишено без змін
Ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 03.03.2021 залишено без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду, яким 25-річного ніжинця засуджено за ч. 2 ст. 286 КК України до 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 16 листопада 2018 року о 20 годині на автодорозі “Київ-Глухів-Бачівськ” між селами Вертіївка та Бобрик Ніжинського району.
Засуджений, керуючи автомобілем “Scoda Octavia”, під час обгону вантажівки, що рухалася у попутному напрямку, проявив неуважність, не стежив за дорожньою обстановкою, перетнув суцільну розподільчу смугу, виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автомобілем “ВАЗ-21124”.
У результаті ДТП, водії обох автомобілів та четверо їх пасажирів зазнали травм різного ступеню тяжкості. Одна з пасажирок, дружина водія автомобіля “ВАЗ-21124”, від отриманих травм загинула на місці пригоди.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.