Виявлено 137 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання 58 чернігівців, 12 ніжинців, 27 жителів Бахмацького району, восьми – Чернігівського, семи – Козелецького. По п’ять інфікованих у Прилуках і Бобровицькому районі, троє – у Корюківському і четверо – у Городнянському. По два хворих у Борзнянському та Новгород-Сіверському районах, по одному – у Варвинському, Коропському, Куликівському і Ріпкинському. З них 27 осіб на госпіталізації.
На жаль, маємо ще три летальні випадки. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли двоє чернігівців – 82-річний чоловік та 68-річна жінка, а також 76-річна жителька Городнянського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 67 хворих. З них 13 чернігівців, п’ять ніжинців, сім жителів Бахмацького району, шість – Носівського. По чотири одужавших у Борзнянському й Ічнянському, по три – у Городнянському, Козелецькому, Куликівському, Новгород-Сіверському, Сновському і Чернігівському, по два – у Варвинському, Корюківському, Ніжинському, Ріпкинському та Семенівському. З них 2 особи перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 36 325 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 31 446 пацієнтів одужало;
– 3 746 — лікується амбулаторно;
– 363 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 694 летальних випадки;
– 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 1700 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.