Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 05:07:41

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

05.03.2021   13:45Агенцiя

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

- Лютий видався не менш насиченим, аніж січень. Але хочу запевнити – попереду нас чекає ще більша активність, - звернувся до підлеглих начальник управління, полковник Служби судової охорони Олександр Рибак. – Служба має чітку стратегію розвитку на найближчі роки. Нам усім є над чим працювати для досягнення поставленої задачі і виправдати довіру людей та держави, гідно виконуючи функції із забезпечення безпеки судової влади.

В ході наради профільні заступники озвучили результати проведеної роботи, доповіли щодо поточного стану справ та окреслили ключові напрями діяльності в березні.

Упродовж звітного періоду кількість об'єктів, що перебувають під охороною управління, поповнились дванадцятою установою системи правосуддя. Це Щорський районний суд Чернігівської області.

Судовими охоронцями було забезпечено безпеку майже 3,4 тис судових засідань, через які пройшли понад 9 тис осіб. Заради уникнення порушень громадського порядку, під час розгляду 4-ох потенційно конфліктних судових засідань залучалося посилення нарядів.

Вилучено 98 заборонених предметів, що майже вдвічі більше, ніж у січні. Майже половина - 46% - ножі, 30% - сльозогінні балончики, інші колючо ріжучі предмети – 15%, 7% склали пристрої споряджені гумовими кулями, 2,2% – шокери. Найбільшу кількість небезпечних речей вилучено в Деснянському районному суді м. Чернігова – 42 та Новозаводському райсуді – 27.

Значну увагу приділили профпідготовці. Зі співробітниками ІІ та ІІІ категорії проведено цикл занять, у тому числі відпрацювання практичних навичок володіння вогнепальною зброєю. Набуті знання судові охоронці підкріпили складанням відповідних заліків. На базі сімох судів провели тактико-спеціальні навчання.

Не припиняється робота з удосконалення обладнання службових приміщень. Зокрема, для посилення безпеки співробітників при поводженні зі зброєю було придбано та встановлено стаціонарний кулевловлювач.

Планомірно здійснюються заходи тилового та логістичного забезпечення. Ряд об'єктів охорони облаштовано додатковими технічними засобами відеозв’язку з виведенням зображення на монітори оперативно-чергової служби. Крім того, проведено чималий обсяг будівельних робіт, в ході яких відремонтовано 15 службових приміщень.

На завершення Олександр Рибак вчергове нагадав підлеглим щодо необхідності безумовного виконання організаційно-розпорядчих та нормативних документів, якими керується в своїй діяльності Служба судової охорони.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.