Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 11:30:26

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

05.03.2021   13:45Агенцiя

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

- Лютий видався не менш насиченим, аніж січень. Але хочу запевнити – попереду нас чекає ще більша активність, - звернувся до підлеглих начальник управління, полковник Служби судової охорони Олександр Рибак. – Служба має чітку стратегію розвитку на найближчі роки. Нам усім є над чим працювати для досягнення поставленої задачі і виправдати довіру людей та держави, гідно виконуючи функції із забезпечення безпеки судової влади.

В ході наради профільні заступники озвучили результати проведеної роботи, доповіли щодо поточного стану справ та окреслили ключові напрями діяльності в березні.

Упродовж звітного періоду кількість об'єктів, що перебувають під охороною управління, поповнились дванадцятою установою системи правосуддя. Це Щорський районний суд Чернігівської області.

Судовими охоронцями було забезпечено безпеку майже 3,4 тис судових засідань, через які пройшли понад 9 тис осіб. Заради уникнення порушень громадського порядку, під час розгляду 4-ох потенційно конфліктних судових засідань залучалося посилення нарядів.

Вилучено 98 заборонених предметів, що майже вдвічі більше, ніж у січні. Майже половина - 46% - ножі, 30% - сльозогінні балончики, інші колючо ріжучі предмети – 15%, 7% склали пристрої споряджені гумовими кулями, 2,2% – шокери. Найбільшу кількість небезпечних речей вилучено в Деснянському районному суді м. Чернігова – 42 та Новозаводському райсуді – 27.

Значну увагу приділили профпідготовці. Зі співробітниками ІІ та ІІІ категорії проведено цикл занять, у тому числі відпрацювання практичних навичок володіння вогнепальною зброєю. Набуті знання судові охоронці підкріпили складанням відповідних заліків. На базі сімох судів провели тактико-спеціальні навчання.

Не припиняється робота з удосконалення обладнання службових приміщень. Зокрема, для посилення безпеки співробітників при поводженні зі зброєю було придбано та встановлено стаціонарний кулевловлювач.

Планомірно здійснюються заходи тилового та логістичного забезпечення. Ряд об'єктів охорони облаштовано додатковими технічними засобами відеозв’язку з виведенням зображення на монітори оперативно-чергової служби. Крім того, проведено чималий обсяг будівельних робіт, в ході яких відремонтовано 15 службових приміщень.

На завершення Олександр Рибак вчергове нагадав підлеглим щодо необхідності безумовного виконання організаційно-розпорядчих та нормативних документів, якими керується в своїй діяльності Служба судової охорони.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.