Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 22:53:39

Прилуцькою місцевою прокуратурою заявлено 2 позовні заяви про стягнення збитків із чорних лісорубів

05.03.2021   08:25Агенцiя

Прилуцькою місцевою прокуратурою у березні поточного року вжито заходів представницького характеру щодо стягнення матеріальних збитків, заподіяних державі, внаслідок незаконної вирубки дерев, на території Прилуцького району.

В ході здійснення представницької діяльності, спрямованої на захист інтересів держави, Прилуцькою місцевою прокуратурою направлено на розгляд Прилуцького міськрайоннго суду 2 позовні заяви про відшкодування правопорушниками шкоди, заподіяної незаконними вирубками дерев на території Прилуцького району, на загальну суму понад 25 тис. грн.

Таким чином, завдяки принципової позиції Прилуцької місцевої прокуратури не допущено порушень економічних інтересів держави, наразі позовні заяви перебувають на розгляді Прилуцького міськрайонного суду.

З метою протидії злочинності у вказаній сфері, збереження природних ресурсів Прилуччини, Прилуцька місцева прокуратура закликає всіх небайдужих громадян у разі отримання інформації про вчинення відповідних правопорушень невідкладно телефонувати на телефон гарячої лінії 3-22-82.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини