Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 15:48:26

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин

04.03.2021   17:14Агенцiя

Судитимуть учасників злочинних угруповань, у яких вилучили понад 170 кг психотропних та наркотичних речовин.

Київською міською прокуратурою завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальні акти відносно 10 учасників організованих злочинних угруповань, які налагодили масове виробництво наркотичних та психотропних речовин, а також їх збут в різних регіонах України через Інтернет та поштові відправлення  (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 3 ст. 313 КК України).
 
Так, згідно розподілених ролей шестеро учасників злочинного угруповання облаштували на території м. Чернігів нарколабораторію з виробництва психотропних речовин – амфетаміну та A-PvP у промислових масштабах. Збут заборонених речовин здійснювався через інтернет-магазин «Простоквашино» шляхом відправлення посилок у різні регіони України.
 
Інша організована злочинна група у складі чотирьох осіб здійснювала оптовий збут виготовлених психотропних речовин – амфетаміну та A-PvP, через інтернет сайт під назвою відомої аптечної мережі.
 
У ході обшуків в учасників угруповань вилучили близько 80 кг психотропної речовини A-PvP, 38 кг амфетаміну, 17 кг метамфетаміну, 9 кг грибів, 19,6 кг МДМА, 5,6 кг метадону, 5,6 кг канабісу, 2,8 кг кетаміну, 1,7 кг міфедрону, 300 г кокаїну, а також обладнання для виготовлення психотропних речовин та інші речові докази.
 
Наразі слідство у кримінальному провадженні завершено, обвинувальні акти відносно 10 осіб скеровано до Деснянського та Дніпровського районних судів м. Києва для розгляду по суті.
 
Санкція статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років з конфіскацією майна.
 
Викрито учасників злочинних угруповань спільно з Управлінням протидії наркозлочинності та слідчими СУ ГУ НП в м. Києві.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини