Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 19:15:06

Виявлено 59 нових випадків COVID-19

03.03.2021   17:00Агенцiя

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА, станом на 3 березня в області зафіксовано 59 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило інфікування у 25 чернігівців, 13 жителів Ріпкинського, у семи – Талалаївського, у п’ятьох – Козелецького, у трьох – Бахмацького районів. По одному хворому в Ічнянському районі, Борзнянському, Сновському, Носівському, Чернігівському та Куликівському. З них 17 хворих госпіталізовані.

На жаль, маємо ще сім летальних випадків. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли двоє жителів Чернігівського району – 83-річний чоловік і 80-річна жінка, 69-річний чоловік з Варвинського та 81-річний – із Сосницького районів, три жінки: 66-річна прилучанка, 71-річна жителька Ріпкинського району  і 70-річна – Козелецького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу в області одужали 96 хворих. З них 32 чернігівці, 11 ніжинців, семеро жителів Козелецького району, п’ятеро – Чернігівського. По дві особи одужали у Прилуках, та районах: Бобровицькому, Варвинському, Корюківському, Менському, Талалаївському, Новгород-Сіверському, Носівському і Сосницькому. По троє хворих одужало у Бахмацькому, Борзнянському, Коропському, Семенівському й Срібнянському, четверо у Ріпкинському і стільки ж у Сновському. З них 23 особи перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 36 021 випадок захворювання COVID-19, з них:
– 31 307 пацієнтів одужало;
– 3 616 — лікується амбулаторно;
– 336 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 686 летальних випадків;
– 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 2000 тестувань на коронавірус.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини