Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 14:26:23

Підписано меморандум про співпрацю з АТ “Слов'янські шпалери – КФТП”

03.03.2021   11:50Агенцiя

Візит у Корюківку на найбільше українське підприємство з виробництва шпалер завершився підписанням Меморандуму про співпрацю та узгоджені дії із представниками фабрики та Асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі “УкрПапір”.

Це черговий крок очільниці області для підтримки найбільших роботодавців регіону і створення робочих місць із рівнем заробітної плати вище середньої по Україні.

Соціальне партнерство бізнесу та обласної влади, координація спільних  дій для вирішення нагальних  проблем є дієвими інструментами економічного  розвитку Чернігівщини, які допоможуть вийти їй із аутсайдерів за рівнем заробітної плати.

Днями облдержадміністрація направила лист до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з проханням скасувати додаткове мито на імпорт українських шпалер до Туреччини,  передбачивши це при підписанні Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Анна Коваленко запевнила присутніх, що завжди відкрита до конструктивного діалогу та продовжить всебічно сприяти підтримці місцевих товаровиробників.

- Це підприємство з новітніми технологіями, масштабними обсягами виробництва і з величезною соціальною відповідальністю. Ми знаємо про його чималий внесок в розвиток Корюківської громади та створення  робочих місць.  І наше завдання не залишатися осторонь проблемних питань, що виникають на підприємстві, а всіляко допомагати їх розв'язанню, - зазначила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини