У регіональному ефірі UA: ЧЕРНІГІВ побільшає випусків місцевих новин
З 1 березня регіональні телеканали Суспільного, зокрема і UA: ЧЕРНІГІВ, змінюють сітку мовлення. Замість трьох випусків новин у будні виходитиме п’ять: о 15:00, 16:00, 17:00, 19:00 та 20:40.
Перші 3 випуски — оперативна інформація, яка відома журналістам станом на цю годину. Випуском о 19:00 розпочинається щоденний проєкт «Сьогодні. Головне». Це інформаційний підсумок доби у прямому ефірі. Завершальний випуск регіональних новин на Суспільному — о 20:40.
«Більше чистих новин — краще для глядачів насамперед. Короткі випуски вдень не забиратимуть багато часу. Водночас триматимуть аудиторію в курсі того, що відбувається в регіоні», — розповів генеральний продюсер інформаційного мовлення на Суспільному Федір Скрипник.
Загалом, сітка регіональних телеканалів Суспільного змінюватиметься поступово. До кінця року телеглядачі побачать нові проєкти в ефірі, які реалізують у межах «Створюй із Суспільним», а в 6 регіонах вийдуть локальні розслідування, відібрані на конкурсі «Створюй із Суспільним. Розслідування». Крім цього, в межах реалізації маркетингової стратегії цьогоріч для аудиторії регіональних каналів уперше проведуть закупівлю серіалів, телепрограм та документальних фільмів.
«Ми розуміємо, що найбільша перевага регіональних мовників Суспільного — це оперативна, актуальна інформація про те, що відбувається на місцях. Наразі ми запускаємо більше інформаційних блоків на телевізійній платформі, а з часом будуть і інші рішення, зокрема технологічні, завдяки яким аудиторія регіонального телебачення матиме безперешкодний доступ до інформації про свій регіон», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.
З вересня 2020 року філії Суспільного працюють як єдина міжрегіональна платформа з виробництва та перерозподілу контенту.
Разом із всеукраїнськими телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільним радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура) місцеві телерадіокомпанії входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення.
Останні новини Чернігівщини
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).
Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11
Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.