Перевірили територію водоохоронної зони з прибережною захисною смугою р. Старик
За результатами заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Чернігівського району виявлені порушення природоохоронного законодавства.
Зокрема, встановлено факти самовільного зайняття земельних ділянок невстановленими особами, в межах водоохоронної зони з прибережною захисною смугою річки Старик біля с. Прохорів Хутір (землі комунальної власності Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області).
На момент перевірки виявлено, що на земельних ділянках встановлені бетонні огорожі (паркани) для відокремлення частини водоохоронної зони з прибережною захисною смугою річки Старик, чим порушено природоохоронний режим використання земель водного фонду та вимоги статей 125, 126 Земельного кодексу України, статей 87, 88, 89 Водного кодексу України.
Визначено, що землі в межах водоохоронної зони використовуються без правовстановлюючих документів, що є порушенням статті 125 Земельного кодексу України.
Осіб, причетних до порушення природоохоронного законодавства, встановити не вдалося.
Для порушення кримінальної справи та встановлення осіб порушників матеріали направлено до Чернігівського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.
За інформацією відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів Державної екологічної інспекції у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.