Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 10:49:11

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19

25.02.2021   17:55Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 лютого в області зафіксовано 158 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання 62 чернігівців, 29 ніжинців, 24 жителів Козелецького району, восьми – Носівського, семи – Чернігівського. По одному інфікованому у Варвинському, Куликівському, Прилуцькому, Семенівському і Сосницькому районах, по чотири – у Бобровицькому й Ріпкинському, по два – у Городнянському та Менському. Шість хворих у Ніжинському районі і п’ятеро у Прилуках. З них 35 осіб на госпіталізації.

На жаль, маємо ще чотири летальні випадки. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли двоє чоловіків з Чернігова: 81 та 65 років, 63-річна жителька з Козелецького району та 91-річний чоловік з Городнянського. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 101 хворий. З них 45 чернігівців, 16 ніжинців, троє прилучан, стільки ж мешканців Бахмацького, Козелецького, Носівського і Семенівського районів. По два одужавших у Варвинському, Ічнянському, Менському, Прилуцькому, Сосницькому та Чернігівському, по чотири – у Борзнянському й Сновському, п’ятеро – у Ріпкинському. З них 27 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 35 540 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 30 855 пацієнтів одужало;
– 3 620 — лікується амбулаторно;
– 327 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 664 летальних випадки;
– 74 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад близько 1000 тестувань.
 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини