Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 01:08:36

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

25.02.2021   13:02Агенцiя

25 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули важливі соціальні питання. Одне з таких – внесення змін до рішення про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту.

А саме – розглянули можливість безкоштовного перевезення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах та осіб, які супроводжують дитину з особливими потребами (дитину-інваліда). Міський голова Олександр Кодола зазначив, що це дуже важливе питання і його необхідно ретельно вивчити, адже особи цих категорій дійсно потребують підтримки та уваги з боку міської влади.

Члени виконавчого комітету затвердили положення про спостережну комісію. Ця комісія є дорадчим органом при виконавчому комітеті. Її завдання – громадський контроль за особами, які повернулись із місць позбавлення волі та особами, які отримали умовний термін покарання.

Також виконавчий комітет затвердив списки учнів, які мають право на безкоштовне харчування у закладах освіти Ніжина. Серед таких – 259 учнів із малозабезпечених родин, 342 дитини із сімей учасників АТО. Загальна кількість дітей, які отримують безкоштовне харчування в школах і садках – 1100.
У ході засідання розглянули та затвердили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО.
«Ми повинні підтримувати сім’ї учасників АТО. Адже їхні сини, чоловіки та батьки віддали своє життя, захищаючи нас та відстоюючи незалежність та цілісність України», - наголосив міський голова Олександр Кодола.

Проголосували й за надання дозволу на проведення квіткового ярмарку. Він триватиме більше як тиждень – з 2 по 9 березня на Гоголівській. Працюватиме з 7.00 до 21.00 години. Вартість участі для підприємців складе 17 грн за 1 погонний метр. Прибирати своє робоче місце зобов’язані підприємці, слідкуватиме за дотриманням правил КП «Варта».

Також під час засідання розглянули звернення благодійного фонду, який займається захистом і збереженням єврейських кладовищ щодо надання дозволу на виготовлення та встановлення огорожі по периметру єврейського кладовища, яке розташоване неподалік заводу «Ніфар».

Представники фонду готові власним коштом виготовити та встановити паркан, привести до належного вигляду старі занедбані поховання та привести кладовище в гарний санітарний стан.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини